Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

درباره ما

فرهاد فروتن

من در سال 1982 در یک خانواده هنرمند و تحصیل کرده متولد شدم. پدر من یک مخترع و یک طراح صنعتی بود و در واقع طراحی و دکوراسیون حرفه خانوادگی ما بود. من از کودکی استعداد و علاقه زیادی به این رشته داشتم و گرایش خود را به سمت آن پیدا کردم. وقتی فعالیت های پدرم را مشاهده کردم ، تصمیم گرفتم او را در این شغل به طور جدی دنبال کنم. در سال 2008 برای ادامه تحصیل در این زمینه به لندن نقل مکان کردم. بعد از فارغ التحصیل شدن به ایران بازگشتم و فعالیت خود را در این تجارت به صورت حرفه ای شروع کردم ، سپس موفق شدم برند خود را با نام ، فرهاد فروتن ثبت کنم و کارخانه ای برای تولید صنایع دکوراتیو تأسیس کنم.

ابتدا کار خود را با برخی از پروژه های شخصی و خانوادگی شروع کردم و سپس به دلیل سوابقم در این زمینه و همچنین استعدادها و مهارت هایم ، می توانستم با بسیاری از شرکتهای بزرگ از جمله سامسونگ ، ال جی ، دوو قراردادهای مهم را امضا کنم مثل: بوش ، رونیکس ، و غیره. من موفقیت خود را در این زمینه مدیون حضور برخی از تکنسین هایی هستم که مهارت های مختلفی از قبیل کار برقی ، جوشکاری ، نقاشی و نجاری را که همه در طراحی داخلی مورد نیاز هستند را آموختم.

پگاه ادیب پرور

موسس و ایده پرداز

فرهاد فروتن

مدیر عامل

متولد آبان 1361فارغ التحصیل در رشته Business Management وInterior Design از دانشگاه Cavendish لندن طراح داخلی و بنیان گذار برند صنایع دکوراتیو فرهاد فروتن فعالیت حرفه ای خود را از سال 1385 آغاز کرد.

تماس با ما